BIERZ WSZYSTKO!

Gry możesz wysłać sobie za darmo na telefon już teraz!
Wybierz grę, wpisz swój numer i kliknij WYŚLIJ!

Pobierz za DARMO na telefon!

Diamenty
Najlepsza gra logiczna pod słońcem!

Masz czasem ochotę się rozerwać i pomyśleć jednocześnie? Krzyżówki, sudoku i inne gry logiczne to Twój żywioł? Jeśli tak, to zakochasz się w tej grze!

Grę java możesz pobrać ZA DARMO na telefon. Wpisz poniżej swój numer:

+48

Klasyczna gra w ustawianie diamentów została przygotowana specjalnie na Twoją komórkę. Gra ma wiele poziomów i kilka trybów, więc bawić się można w nieskończoność.
Układanie diamentów okraszone jest piękną grafiką i animacjami. Dodatkowo rozrywce smaczku dodają wszelkie bonusy i przeszkadzajki, takie jak na przykład:
BOMBA - jedna robi duże BUM... pomyśl co zrobią trzy na raz ustawione obok siebie!
HYPER - to taka mądra bomba, która potrafi wyczyścić diamenty w bardziej wybiórczy sposób. Zebrane 3 obok siebie, to już prawdziwy ARMAGEDON.
CZASZKA - zło wcielone, potrafi zakończyc nam grę przez jeden nieuważny ruch, ale można na szczęście się jej łatwo pozbyć.


Dodarkowo tryb NORMALNY idealnie nadający się na początek, kiedy uczymy się zasad rozgrywki i musimy bardziej się skupić na grze, oraz CZASOWY - dla prawdziwych HARDKORÓW ;)

Możesz ją pobrać ZA DARMO bezpośrednio na telefon ze STRONY PRODUCENTA.

Inne gry:
Kreatorka Mody Wojownicy z Ulicy Super Detektor Odpicuj Furę Miss 2010 Moja Rybka Diamenty Rentgen Strip Rentgen Piardofon

Total Touch